RIEŠENIA

Montáž a servis ponorných čerpadiel

Objednať analýzu potrubia

Montáž čerpadla s frekvenčným meničom pre RD a závlahy

Výkop a osadenie vodomernej šachty pre čerpaciu techniku

Návrh a výber čerpacej techniky podľa požiadaviek zákazníka

Záručný a pozáručný servis čerpadiel a frekvenčných meničov

Poradíme vám s výberom čerpadla

Výber toho správneho setu s ponorným čerpadlom závisí od vašich potrieb i od viacerých vonkajších faktorov. Sú nimi napríklad: výdatnosť studne, hĺbka studne či využitie.

Uvedieme vás do problematiky, vysvetlíme vám výhody i nevýhody jednotlivých riešení a pomôžeme vám vybrať to, ktoré vyhovuje vašej predstave o cene a nárokom na výkon.

Ďalšie služby s čerpacou technikou

Často sa stáva, že nám klienti volajú s požiadavkou o výmenu čerpadla z dôvodu závadnosti systému, občasnej nefunkčnosti či komplikovaného servisu. V rámci naších prác ponúkame aj tieto služby:

  • Servis čerpacej techniky
  • Čerpacie stanice
  • Úpravovne pitnej vody
  • Filtrácia vody
  • Výmena tlakových nádob
  • Dezinfekcia a čistenie studní
  • Zazimovanie systémov
  • Dezinfekcia nádrží

Zatiaľ je u vás všetko v poriadku?

Ak stále nepociťujete žiaden problém, je lepšie systém aspoň preventívne vyčistiť a zabrániť tak komplikovaným čisteniam a opravám systemu. Nečakajte kým vám začne byť doma zima alebo kým vonku udrie -10°C.

Individuálny návrh technológie

Techniku navrhneme individuálne v závislosti, tak aby sme našli správny výkon čerpadla a spôsob regulácie a zároveň aby systém nebol pridrahý. Správne navrhnutý systém vydrží dlhšie a ušetrí vám množstvo problémov s kolísajúcim tlakom v potrubí.

Kompletné riešenia na kľúč

Už nemusíte hľadať niekoľko rozličných firiem a dodávateľov. Zabezpečíme vám kompletnú inštaláciu techniky s osadením vodomernej šachty s pripojením na existujúci rozvod alebo vybudujeme nový. Na všetky práce držíme záruku a v prípade akejkoľvek poruchy závadu odstránime čo najskôr od nahlásenia.

Zavlažovanie so sezónnym využitím

Čerpadlo sa automaticky zapne vždy pri otvorení záhradného kohútika. Je to zapojenie vhodné hlavne pre zavlažovanie počas letnej sezóny na polievanie hadicou alebo pomocou automatickej závlahy.

Zapojenie do domu s celoročným využitím

Využívame jednotky pre automatickú reguláciu tlaku pre maximálny komfort a udržanie stáleho tlaku bez kolísania. Pri tomto zapojení nie je potrebný žiaden pravidelný servis ani tlakové nádoby.

Okamžitá funkčnosť

Pripravíme a zapojíme všetko tak, aby ste mohli vodu zo studne okamžite používať na záhrade či vnútri v dome.

Záručný a pozáručný servis

Zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. V prípade problému poskytneme náhradný kus, ktorý môžete používať, kým závadu neodstránime.

Predĺžená záruka až 4 roky

Pri dodávke a zapojení kompletnej čerpacej techniky ponúkame až štvorročnú záruku na celý systém.

Ako prebieha celý proces?

Obhliadka / konzultácia

Ak je možné pozemok osobne obzrieme a detailne vysvetlíme spôsob fungovania systému a prekonzultujeme najväyhodnejší spôsob čerpania studničnej vody. Ak je možné rovno si dohodneme fixný termín inštalácie.

Cenová ponuka

Ak nie je možné na mieste vopred povedať cenu, vypracujeme individuálnu cenovú ponuku na celú techniku, komponenty a prácu. Cena je nastavená tak, aby už nedochádzalo k neskoršiemu navýšeniu ceny.

Inštalácia techniky

Po odsúhlasení ponuky, prídeme na samtnú montáž. V prípade, že už máte šachtu s prívodom elektriky(230V), v priebehu 3-4hodín máte techniku namontovanú a môžete si užívať komfort polievania "zdarma".

PRACUJEME PO CELOM SLOVENSKU

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!
Telefonický nás môžete kontaktovať v
čase od 8:00-19:00.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Najčastejšie otázky ohľadom dezinfekcie a čistenia potrubia

Dohodneme sa s vami na termíne. Obvykle dokážeme prísť do 48 hodín. Ak sa jedná o pohotovosť, prídeme v najskoršom možnom čase. Dohodneme sa s vami na najskoršom možnom termíne. Havarijné stavy vieme riešiť ešte v ten istý deň. Po príchode ihneď začneme identifikáciou problému. V prípade, že sa jedná o závažnejší problém (napr. poškodené potrubie), sme schopní okamžite realizovať alternatívne riešenie. Ak ide “len” o znečistenie, pokračujeme s čistením.

Po čistení nastavíme systém tak, aby bola jeho prevádzka čo najefektívnejšia. Vysvetlíme Vám prečo problém vznikol a ako je možné mu v budúcnosti predísť. Systém dopustíme inhibítorom a dezinfekciou aby voda v kúrení ostala čo najdlhšie bez vzniku usadenín a rias. Celkové čistenie trvá od 2 do 5 hodín pri bežnom zanesení.Odporúčame systém čistiť aspoň každé dva roky, tak aby sa predišlo drahším a časovo náročnejším čisteniam či výmenám komponentov.

Jednoduchšie problémy sa dajú vyriešiť už v priebehu niekoľkých hodín. Presný čas odstávky určíme po začatí prác. Počas čistenia nie je potrebná vaša prítomnosť a môžete sa venovať inej činnosti. Stačí nám prístup k potrebným častiam domu. Než odídeme, všetko po sebe upraceme a vrátime do pôvodného, no funkčného stavu.

Čistenie účtujeme v hodinovej sadzbe, dopravu a spotrebovaný materiál. Hodinová sadzba za čistenie kúrenia je 75€/hod* za prácu dvoch technikov. Doprava je účtovaná za cestu tam aj späť 0,8€/km*. Ceny čistenia je tiež riešená v jednoduchších systémoch fixnou čistkou 400€ + doprava. Stáva sa že je systém v poriadku a práca trvá 30min – v tomto prípade sa účtuje len „všimné“ za výjazd…

*Uvedené ceny sú bez DPH.

Áno, vieme, že každá sekunda prerušeného fungovania budovy pre vás znamená nespokojných užívateľov a neraz aj stratený zisk. Dokážeme preto rýchlo a efektívne riešiť i havarijné stavy a dostať vašu budovu do plne funkčného stavu. Poradíme vám, ako fungovať ekonomickejšie – či už vďaka efektívnejšiemu kúreniu, alebo ochrane rozvodov, batérií i spotrebičov pred poškodením znečistenou vodou.

VIAC K TÉME

Najnovšie články

Ako správne vybrať ponorné čerpadlo

Výber správneho čerpadla môže byť zložitý proces, najmä pre tých, ktorí s tým nemajú skúsenosti. Tento komplexný sprievodca vám pomôže pochopiť základné parametre a faktory, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere ideálneho čerpadla pre vaše potreby. Či už potrebujete čerpadlo na zavlažovanie záhrady, zásobovanie domácnosti pitnou vodou alebo iný účel, tento článok vám poskytne užitočné informácie a praktické rady.

Read More »
Simplifying IT
for a complex world.
Platform partnerships