Zaistite nezávadnú vodu bez baktérií s revolučným systémom Bifipro

Ionizácia medi a striebra

Zavolajte nám (PO-PIA - 8:00-18:00)

+421 911 199 789

Koniec Legionelle s technológiou od NASA

Ióny striebra a medi sú spoľahlivou metódou boja proti Legionelle, čo potvrdzujú početné vedecké štúdie. Táto technológia bola vyvinutá NASA v 60. rokoch pre použitie v misiach Apollo. 

Odstraňuje biofilm z rozvodov vody a poskytuje dlhodobú ochranu pred baktériami. Zistite viac o technológii Bifipro a zistite, aké výhody môže priniesť implementácia generátora.

Ako meď a striebro menia pravidlá hry​

Systém Bifipro ponúka unikátne riešenie pre úpravu vody, ktoré kombinuje výhody medi a striebra na dosiahnutie vysokej účinnosti v eliminácii patogénov. Naša technológia je špeciálne navrhnutá tak, aby bola účinná aj v najstarších a najkomplexnejších vodovodných systémoch.

Nezávislé od teploty

Meď a striebro sú účinné pri všetkých teplotách vody, čo zaručuje spoľahlivú dezinfekciu bez ohľadu na dĺžku či teplotu vody v potrubí.

Bez rizika korózie

Na rozdiel od niektorých iných metód dezinfekcie vody, ionizácia medi a striebra nespôsobuje koróziu potrubia a je vhodná aj pre staršie systémy.

Dlhodobá ochrana

Poskytuje trvalú ochranu proti Legionelle a iným patogénom, čím zabezpečuje dlhodobú bezpečnosť vody a znižuje potrebu častých zásahov a údržby.

Meď a striebro mení pravidlá hry - Efektívna úprava vody pre staré potrubia

Generátory iónov striebra a medi sa používajú na elimináciu baktérií Legionella z kontaminovaných systémov zásobovania vodou v budovách. 

Do vody dávkujú ióny striebra Ag+ a medi Cu2+. Táto zmes umožňuje účinnú dezinfekciu vody a odstránenie biofilmu zo zariadenia, v ktorom sa nachádzajú a rastú baktérie. Toto riešenie vám umožňuje:

  • odstrániť baktérie Legionella z kontaminovaných zariadení,
  • chráni vodu pred množením baktérií.

Porovnanie metód úpravy vody

Objavte výhody a nevýhody každého riešenia, a získajte prehľad o nákladoch, efektívnosti a dlhodobej udržateľnosti. Stiahnite si ho ešte dnes a zaistite najlepšie riešenie pre vaše potreby!
POROVNANIE-METOD

Čo sme urobili a ako sme pomohli iným

Overte si účinky našich aktivít u predchádzajúcich klientov a zistite, ako dosiahli najvyššiu kvalitu vody vďaka generátoru iónov striebra a medi.

Kúpele Piešťany

Spoločnosť WATER TECHNOLOGY nám pomohla vyriešiť závažný problém s výskytom baktérií Legionella v našich vodovodných systémoch. Ich systém Bifipro využívajúci ionizáciu medi a striebra sa ukázal ako veľmi účinný. Za tri mesiace sa nám podarilo eliminovať značné množstvo týchto nebezpečných baktérií.

Oceňujeme profesionálny prístup tímu WATER TECHNOLOGY a efektívnosť ich modernej technológie. Vďaka ich riešeniu máme teraz bezpečnú a čistú vodu, čo je kľúčové pre naše kúpele a zdravie našich klientov.

Mgr. Marcela Tekulová

Vedúci balneotechnik

AUPARK - Bratislava

WATER TECHNOLOGY nám poskytla efektívne riešenie problémov s kvalitou vody v našom nákupnom centre. Ich komplexný prístup zahŕňal šokovú dezinfekciu a implementáciu systému ionizácie medi a striebra.

Výsledky sú vynikajúce – od zavedenia systému nemáme žiadne opakované problémy s kvalitou vody. Údržba je jednoduchá a efektívna.

Oceňujeme profesionalitu tímu WATER TECHNOLOGY a ich schopnosť prispôsobiť sa našim špecifickým potrebám.

Michal Antal

Property Maintenance, Purchasing & Sustainability Manager

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu!

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako môže Bifipro zabezpečiť maximálnu bezpečnosť vody vo vašich priestoroch. 

 

Čo je to Legionella?

Ponúkame komplexné riešenia na kontrolu Legionelly vrátane pokročilých monitorovacích systémov, AI analýz a cenovo dostupných produktov na úpravu vody. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby sa ľahko integrovali s vašimi existujúcimi systémami a zabezpečili dlhodobú ochranu.

Čo je termická dezinfekcia a aké sú jej riziká?

Nesprávne vykonaná termická dezinfekcia nie je len strata peňazí, ale aj časová a technická záťaž. Voda sa síce prehreje, systém degraduje, no baktérie sa často nezničia. Prehriatie zásobníka je v mnohých prípadoch viac programom “legionella” než “antilegionella”. Aj keď sa v zásobníku baktérie zničia, nesprávne navrhnuté rozvody teplej vody umožnia Legionelle rásť na koncových miestach, kde teplota vody dosiahne ideálnych 40-50°C.

Celý článok »

Rodičia, pozor na legionellu – ako ochrániť deti na letných táboroch

Leto je obdobím, kedy deti často cestujú na výlety, tábory a detské zájazdy. Ako rodičia sa snažíme zabezpečiť, aby mali naše deti čo najlepšie a najbezpečnejšie zážitky. Jedným z kritických aspektov, ktorý by sme nemali podceňovať, je kvalita vody v ubytovacích zariadeniach. Legionella, nebezpečná baktéria, ktorá sa môže šíriť vodou, predstavuje reálne riziko, ktoré môže ohroziť zdravie našich detí. Preto je dôležité, aby sme ako rodičia aktívne kontrolovali a overovali hygienické podmienky v miestach, kde sa budú naše deti zdržiavať.

Celý článok »

Ako Slovensko zaostáva v prevencii legionárskej choroby

Sedíte v pohodlí svojho domova, keď zrazu počujete v televíznych správach alebo čítate na internete o novom výskyte nebezpečných baktérií v pitnej vode nemocnice. Ako je možné, že sa baktérie objavili v pitnej vode, ktorá by mala byť prísne kontrolovaná? Nikdy ste o takých baktériách nepočuli, no teraz je to veľký problém. V zahraničí existuje množstvo riešení a kontrol na zabezpečenie bezpečnej vody. Ale ako je na tom Slovensko? Sme pripravení na boj proti baktériám v pitnej vode a vieme vôbec, kde začať? Odpoveď vás môže prekvapiť, a bohužiaľ, možno ani nie…

Celý článok »
Simplifying IT
for a complex world.
Platform partnerships