Zaistite nezávadnú vodu bez baktérií s revolučným systémom Bifipro

Ebook porovnania metód dezinfekcie

Zavolajte nám (PO-PIA - 8:00-18:00)

+421 911 199 789

Komplexný ebook s porovnaním rozličných metód úpravy vody

Objavte komplexné riešenia pre hygienické zabezpečenie pitnej vody v našom eBooku “Porovnanie metód hygienického zabezpečenia rozvodov pitnej vody”. 

Tento sprievodca vám poskytne dôležité informácie, ktoré potrebujete na zabezpečenie bezpečnosti a kvality vody vo vašich zariadeniach.

Čo sa dočítate v ebooku?

Hodnotenie dezinfekčných metód

Porovnanie efektívnosti aúčinnosti rôznych metód dezinfekcie, vrátane chlorácie, UV žiarenia, termickej dezinfekcie a ionizácie medi a striebra.

Legislatívny rámec vyhlášky 91/2023

Prehľad aktuálnych právnych predpisov a noriem týkajúcich sa kvality pitnej vody, pivnností a nariadení platných pre všetky objekty od 1.4.2023.

Prehľad baktérií prenášaných vodou

Detailný pohľad na najnebezpečnejšie baktérie ako Legionella a Pseudomonas aeruginosa, a ako sa proti nim brániť.

Moderné metódy dezinfekcie

Prehľad najnovších inovácií a technológií v oblasti dezinfekcie vody, vrátane ionizácie medi a striebra.

Získajte bezplatný e-book

Čo sme urobili a ako sme pomohli iným

Overte si účinky našich aktivít u predchádzajúcich klientov a zistite, ako dosiahli najvyššiu kvalitu vody vďaka generátoru iónov striebra a medi.

Kúpele Piešťany

Spoločnosť WATER TECHNOLOGY nám pomohla vyriešiť závažný problém s výskytom baktérií Legionella v našich vodovodných systémoch. Ich systém Bifipro využívajúci ionizáciu medi a striebra sa ukázal ako veľmi účinný. Za tri mesiace sa nám podarilo eliminovať značné množstvo týchto nebezpečných baktérií.

Oceňujeme profesionálny prístup tímu WATER TECHNOLOGY a efektívnosť ich modernej technológie. Vďaka ich riešeniu máme teraz bezpečnú a čistú vodu, čo je kľúčové pre naše kúpele a zdravie našich klientov.

Mgr. Marcela Tekulová

Vedúci balneotechnik

AUPARK - Bratislava

WATER TECHNOLOGY nám poskytla efektívne riešenie problémov s kvalitou vody v našom nákupnom centre. Ich komplexný prístup zahŕňal šokovú dezinfekciu a implementáciu systému ionizácie medi a striebra.

Výsledky sú vynikajúce – od zavedenia systému nemáme žiadne opakované problémy s kvalitou vody. Údržba je jednoduchá a efektívna.

Oceňujeme profesionalitu tímu WATER TECHNOLOGY a ich schopnosť prispôsobiť sa našim špecifickým potrebám.

Michal Antal

Property Maintenance, Purchasing & Sustainability Manager

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu!

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako môže Bifipro zabezpečiť maximálnu bezpečnosť vody vo vašich priestoroch. 

 

Čo je to Legionella?

Ponúkame komplexné riešenia na kontrolu Legionelly vrátane pokročilých monitorovacích systémov, AI analýz a cenovo dostupných produktov na úpravu vody. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby sa ľahko integrovali s vašimi existujúcimi systémami a zabezpečili dlhodobú ochranu.

Čo je termická dezinfekcia a aké sú jej riziká?

Nesprávne vykonaná termická dezinfekcia nie je len strata peňazí, ale aj časová a technická záťaž. Voda sa síce prehreje, systém degraduje, no baktérie sa často nezničia. Prehriatie zásobníka je v mnohých prípadoch viac programom “legionella” než “antilegionella”. Aj keď sa v zásobníku baktérie zničia, nesprávne navrhnuté rozvody teplej vody umožnia Legionelle rásť na koncových miestach, kde teplota vody dosiahne ideálnych 40-50°C.

Celý článok »

Rodičia, pozor na legionellu – ako ochrániť deti na letných táboroch

Leto je obdobím, kedy deti často cestujú na výlety, tábory a detské zájazdy. Ako rodičia sa snažíme zabezpečiť, aby mali naše deti čo najlepšie a najbezpečnejšie zážitky. Jedným z kritických aspektov, ktorý by sme nemali podceňovať, je kvalita vody v ubytovacích zariadeniach. Legionella, nebezpečná baktéria, ktorá sa môže šíriť vodou, predstavuje reálne riziko, ktoré môže ohroziť zdravie našich detí. Preto je dôležité, aby sme ako rodičia aktívne kontrolovali a overovali hygienické podmienky v miestach, kde sa budú naše deti zdržiavať.

Celý článok »

Ako Slovensko zaostáva v prevencii legionárskej choroby

Sedíte v pohodlí svojho domova, keď zrazu počujete v televíznych správach alebo čítate na internete o novom výskyte nebezpečných baktérií v pitnej vode nemocnice. Ako je možné, že sa baktérie objavili v pitnej vode, ktorá by mala byť prísne kontrolovaná? Nikdy ste o takých baktériách nepočuli, no teraz je to veľký problém. V zahraničí existuje množstvo riešení a kontrol na zabezpečenie bezpečnej vody. Ale ako je na tom Slovensko? Sme pripravení na boj proti baktériám v pitnej vode a vieme vôbec, kde začať? Odpoveď vás môže prekvapiť, a bohužiaľ, možno ani nie…

Celý článok »
Simplifying IT
for a complex world.
Platform partnerships