RIEŠENIA

Bytové domy

Objednať analýzu potrubia

Svoje služby poskytujeme aj pre reštauračné zariadenia a rôzne prevádzky, kaviarne či bary.

Práve tie predstavujú miesta, kde dochádza k tepelnej úprave jedla a pripravujú sa rôzne nápoje, práve preto je potrebná čistá a kvalitná voda a tiež bezproblémový chod kúrenia.

Postaráme sa o fungujúce rozvody kúrenia a vody

V prvom rade vieme dodať čerpadlá renomovaných zahraničných predajcov, ktoré máme v ponuke, ale v prípade záujmu a potreby vieme zohnať všetko potrebné, aj to, čo nie je na sklade. Vďaka napojeniu na výrobcov v Taliansku, Holandsku či Portugalsku máme silné technické zázemie a nami ponúkane produkty sú kvalitné a overené.

Vieme zadovážiť rozličné druhy čerpadiel, rôzne príslušenstvo ako napríklad frekvenčné meniče, tlakové stanice alebo dezinfekciu. Naši technici sa postarajú o rýchlu a odbornú inštaláciu čerpadiel a celého vodovodného systému a vykurovania.

Pomôžeme a poradíme s prípadnými komplikáciami a so zefektívnením vytápania priestorov barov a reštaurácií. Na základe analýzy konkrétnej situácie Vám podľa potreby vyčistíme alebo vymeníme kúrenie.

VIEME RIEŠIŤ PROBLÉMY VŠADE, KDE TEČIE VODA

Postaráme sa o vodovodné potrubia, vyčistíme ich a zabezpečíme potrebnú dezinfekciu, aby spĺňala štandardy kladené na prevádzky verejného stravovania.

Hygienické zabezpečenia rozvodov a dezinfekciu pitnej vody v objektoch reštaurácií a barov vykonávame prostredníctvom moderných technológií ionizácie striebra a medi, ktorá zbaví vodu kontaminantov (napríklad Legionella) a zabezpečí ochranu pred vodnými patogénmi.

Výhodou je precízne a pomerne rýchlo vykonané čistenie, takže sa nemusíte obávať dlhodobej odstávky. Zároveň je aj ekonomicky výhodné, čím ušetríte prevádzkové náklady. Zaručujeme sa za kvalitne odvedenú prácu, ktorá zabezpečí bezproblémový chod vášho zariadenia, čisté a zdravé prostredie na dlhé obdobie.

PRACUJEME PO CELOM SLOVENSKU

Vyriešte problém s kvalitou vody vo vašom objekte už dnes!

Na emaily reagujeme
štandardne do 24 hodín.

Potrebujete pomoc hneď? Zavolajte nám!
Telefonický nás môžete kontaktovať v
čase od 8:00-19:00.

VIAC K TÉME

Najnovšie články

Ako správne vybrať ponorné čerpadlo

Výber správneho čerpadla môže byť zložitý proces, najmä pre tých, ktorí s tým nemajú skúsenosti. Tento komplexný sprievodca vám pomôže pochopiť základné parametre a faktory, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere ideálneho čerpadla pre vaše potreby. Či už potrebujete čerpadlo na zavlažovanie záhrady, zásobovanie domácnosti pitnou vodou alebo iný účel, tento článok vám poskytne užitočné informácie a praktické rady.

Read More »
Simplifying IT
for a complex world.
Platform partnerships